Naše služby

Expresní přeprava

Specializací společnosti NONO Cargo je přeprava expresních zásilek pro automobilový průmysl, který vyžaduje ty nejkvalitnější služby. Expresní přeprava vám nabízí řešení pro časově naléhavé dodání. Díky rozsáhlé síti základen může být dodávkové vozidlo přistaveno do dvou hodin od objednání přepravy ve střední a západní Evropě. Samozřejmostí je zasílání emailů nebo sms s informacemi o aktuálním pohybu vozidla a to dle zákazníkových požadavků nebo dle nastavených intervalů. Dodací lhůta je standardně do 24 hodin od nakládky, z nejvzdálenějších koutů Evropy, jako je Portugalsko, Španělsko či Skotsko do 48 hodin.

Dokládka

Nedílnou součástí nabídky našich služeb je dokládka. Tento typ služby je vhodný v případě, že nenaléháte na rychlé dodání a zajisté oceníte i ekonomickou výhodnost, protože se jedná o nejúspornější formu přepravy. Protože je zboží přepravováno velkokapacitními vozy, je nutné ho mít připraveno v domluvený termín spolu se zajištění personálu na doručovací adrese.

Přeprava cenného zboží

Naše společnost zajistí svým zákazníkům i speciální přepravu a to ve chvíli, kdy je potřeba naložit cenné zboží, elektroniku, léky, potraviny a výrobky či suroviny podléhající rychlé zkáze (např. mražené zboží apod.). Takové náklady jsou převáženy ve skříňových vozidlech případně s kontrolovanou teplotou uvnitř. Jsou zde pečlivě plánovány trasy a případné skladování. Vozidla jsou neustále sledována s využitím satelitních lokátorů.

Specifické služby

NONO Cargo také poskytuje řešení v místech, kde není v dosahu potřebná technika pro nakládku či vykládku těžkého zboží. Paletový vozík, hydraulická čelo, hydraulický jeřáb – ruka s proškolenou obsluhou vám bude cennou pomocí při manipulaci s těžkým zbožím do 1t. Díky velké partnerské základně může NONO Cargo zajistit skladování v celé EU.

NONO Cargo nabízí přesnost i flexibilitu v oblastech logistiky. Logistika je služba, která se nabízí ve chvíli, kdy je zapotřebí přesně naložit či dodat zboží, velmi pružně reaguje i na změny parametrů pro přepravu v průběhu realizování zakázky. Jinými slovy poskytujeme služby dle vašich aktuálních požadavků.